AapoPukk
Jälgi

Otsing

Puise nina maalilaager VI, 2021 teine vahetus

Kursuse hind: 590€.

Kuna soovijaid on olnud rohkem, kui oleme saanud vastu võtta, siis pakume 2021. aastal kahte vahetust maalilaagrile. Kursusele tulija saab valida, et kumb nädalalõpp talle paremini sobib.
Neli tihedat päeva uute metoodiliste seminaridega, juhendaja käe all ja ka iseseisva maalimisega. Laager on olnud aina kasvav ja ülipopulaarne. Mis selle heaks teeb? Majutus on kõik ühes paigas, Puise nina Külalistemajas. Erakordselt lahke pererahvas majutab ja kostitab meid, kui oma pereliikmeid. Kitsas poolsaar meres lubab erinevat loodust kõigis ilmakaartes. Hommikuti omandame uusi teadmisi seminaridel ja päeva teisel poolel viime need uued metoodikad ellu. Kõik profiklassi töövahendid ja maalimistarbed on hinna sees. Oma voodikoha broneerimine tuleks juba varakult ära teha, Puise nina Külalistemaja: leidrek@gmail.com. Majutuse ja söögi eest arveldamine toimub Puise nina Külalistemajaga. Kõik osalenud võivad kinnitada, et see on erakordselt kvaliteetne ja taskukohane. Laagrile järgneb valminud töödest näitus Puise nina Kultruuriküünis.
Laagrisse koha registreerimise esimene sissemakse on 150€, mille maksmine toimub oktoobri kuus 2020. Teine arve tuleb mai kuus 2021.
Kohtume Puise ninal!
PS. Küpsematele tegijatele tuleb üks töö, mis läbib kogu laagrit: suuremamõõtmeline õlimaal “inimene tegevuses”. Näiteks kalur paadi juures askeldamas, mees lambaid välja ajamas vmt. Lisaks sellele ka kõrvalt väiksemaid metoodilisi töid.

19. august 2021 kuni 22. august 2021
   Puise nina, Matsalu