AapoPukk
Jälgi

Otsing

PUISE NINA MAALILAAGER 2023 I VAHETUS

Esimene vahetus, 10-13.08.2023.
Hind: 650€.
Asukoht: Puise Nina Külalistemaja.
Päikesetõusu maalimine sadamas, hobused koplis, loojang linnuvaatlustorni juures, portree maalimine, kadakad, meri, muul. Akvarell, pastell, õlimaal. Õpetajaks Aapo Pukk.
Unustamatud loomise päevad! Poolsaar Matsalu looduskaitsealal Väinameres on otsekui loodud maalimiseks. See on seitsmes aasta ja üheksas maalilaager Puise Ninal. Maalilaager koosneb neljast päevast: pastellipäev (uus tulija), akvarellipäev ja kaks õlimaali päeva. Laager lõppeb näitusega Puise Nina Kultuuriküünis. Näitus jääb kuuks ajaks avatuks.
Kõik profiklassi materjalid ja vahendid on hinna sees ning kunstilaagris kasutamiseks: Rembrandt pastellid, Mi-Teintes Touch pastellipaberid, fiksatiiv, St Petersburg akvarellid 24 värvised komplektid (värvide paigutus uue metoodika järgi), Arches 300gr akvarellipaberid, Roubloff oravasaba pintslid, Prantsuse profiklassi õlivärvid Charvin (koha peal 200 tooni), männivaigu tärpentin, Dammar lakk, seaharjas pintslid, erinevates suurustes lõuendid papil, paletid, punased klaasid, peeglid jne.
Maalilaager on algajale, edasijõudnule, profile.
Iga päev algab metoodika seminariga, kus teeme juhendaja käe all aste astmelt läbi uue meetodi. Seejärel rakendame värske metoodika esimesse töösse. Lõunasöögi järel ootab ees teine meetod, millele järgneb iseseisev töö looduses. Soovijatele lisanduvad päikesetõusu ja päikeseloojangu maalimised. Ja nii iga Jumala Päev!
Puise Nina maalilaager: 4 unustamatut päeva, lõpmatu hulk metoodilisi nippe, igalt tegijalt umbes 10 pilti näitusel ja uued kunstnikest sõbrad.
Maalilaagri hind sisaldab õpetust, kõiki profiklassi töövahendeid ja Kultuuriküüni renditasu. Laagrisse registreerimisel tuleb maksta ettemaks, 180€. Kaks kuud enne laagrit tuleb teine arve, 470€.
Öömaja ja toitlustuse eest tuleb eraldi maksta. Sinuga on ühes toas veel 2-3 kunstnikku. Toad on õdusad, nagu hotellitoad ikka, duširuumi, sääsevõrkude, interneti ja õues puhuva augustikuise meretuulega. Pooled toad on merevaatega. Eraldi saab üürida elamiseks ka Linnuvaatlustorni. Võimalik on ööbida ka oma automajas või telgis. Oma voodikoha saab registreerida Puise Nina Külalistemajas: leidrek@gmail.com.
Kuidas nüüd toimida? Registreeri end siin lehel. Seejärel saad esimese arve, 180€. Seejärel broneeri oma ööbimiskoht Puise Nina Külalistemajas meili teel: leidrek@gmail.com. Registreerimine ei õnnestu Booking.com kaudu, kuna kogu kompleks on reserveeritud Aapo Puki Kunstikooli nimele.
Kohtumiseni Puise Ninal 2023!
INFO:
pukkhelge@gmail.com, tel 5135066 (korralduse teemad).
aapopukk@gmail.com, tel 5031750 (õpetamise teemad).

Registreerumine