AapoPukk
Jälgi

Otsing

Puise nina maalilaager, 2024 esimene vahetus

Maksumus: 750€.

8. august 2024 kuni 11. august 2024
   Puise nina Külalistemaja

Puise Nina maalilaager – neli unustamatut päeva, lõpmatu hulk metoodilisi nippe, Sinu pildid näitusel ja uued kunstnikest sõbrad. See maalilaager on nii algajale, edasijõudnule kui ka professionaalile.
Kaheksas aasta Puise ninal. Poolsaar meres Haapsalu külje all Matsalu looduskaitsealal. Meil on välja pakkuda kaks vahetust. Saad valida kuupäevade järgi. Maalilaager sisaldab endas nelja päeva ja kolme ööd. Kahe-kolmekesi toas koos teiste kunstiarmastajatega. Kogu Puise nina Külalistemaja on meie laagrile broneeritud. Iga päev algab seminariga, kus aste-astmelt teeme läbi uusi metoodikaid, kuidas mõnd tehnikat kasutada või kuidas mõnd motiivi maalida-joonistada. Päev jätkub iseseisva tööga juba selle päeva metoodika alusel. Pärast lõunat ootab ees järgmine seminar ja uus töö, kus rakendame värskeid teadmisi oma kunstitöödesse.
Meid ootavad ees pastellipäev, akvarellipäev ja kaks õlimaali päeva. Tehnikad: harilik pliiats, süsi, sangviin, pastell, akvarell, õlimaal. Motiivid: maastik, merevaade, sadam, muul, rannikumotiiv, talumajad, külamotiivid, poolfiguur, portree, hobused jpm. Valminud töödest teeme Puise nina Kultuuriküünis näituse, mis jääb kuuks ajaks ülesse ja on soovi korral ka müüginäitus. Kõik professionaalsed töövahendid on laagri hinna sees. Maalilaager on ka hea aeg ja koht tipptasemel materjalidega tutvumiseks ning ka omale soetamiseks.

Maalilaagri hind sisaldab õpetust ja kasutamiseks kõiki profiklassi töövahendeid: Rembrandt pastellid, Mi-Teintes Touch pastellipaberid, St Petersburg akvarellid 24 värvised komplektid, Arches 300gr akvarellipaberid, Raphael ja Roubloff pintslid, Prantsuse profiklassi õlivärvid Charvin (koha peal 200 tooni), männivaigu tärpentin, Dammar lakk, seaharjas pintslid, erinevates suurustes lõuendid papil, paletid, punased klaasid, peeglid jne.

Peale registreerimist saadame ettemaksu arve summas 200 eurot, mille tasumine garanteerib laagris koha. Loobumisel jääb see tagastamatuks. Teise arve saadame kaks kuud enne laagri toimumist.

KUIDAS TOIMIDA?
Registreeri end alloleval lingil. Seejärel saad kinnituskirja koos ettemaksu arvega. Peale seda saad broneerida omale öömaja: leidrek@gmail.com.
Toidu ja ööbimise eest tuleb külalistemajale tasuda eraldi. Arvestada tuleb, et sinuga ühes toas elab veel 1-2 kunstikust laagrikaaslast. Lemmikloomad laagrisse kaasa ei tule.

Laagrisse kohaletulek on osaleja enda transpordiga.

INFO:
kool@aapopukk.com
Organisatoorsed küsimused,
Helge: pukkhelge@gmail.com, tel 5135066.
Õpetamise ja materjaliga seotud küsimused,
Aapo: aapopukk@gmail.com, tel 5031750.
MAJUTUS, TOIT:
Piret: leidrek@gmail.com, tel 5282146

Registreeru: