AapoPukk
Jälgi

Otsing

Portreekursus ATMOSFÄÄR
  -  Portreekursus ATMOSFÄÄR

ATMOSFÄÄR!

SEE ON KURSUS NEILE, KES ON IGATSENUD NELJA PÄEVA JOOKSUL ÜHT PORTREED PÕHJALIKULT LÄBI MAALIDA!

Tegemist on värvide mõõtmise portreekursusega, maalime natuurist. Et pildi pealiskihid oleks läbimaalitavad, selleks peab olema tark alusmaaling.

Kursus toimub Sauel ja kahel jaanuari nädalavahetusel:

13, 14, 20, 21. jaanuar 2018 kl 11 – 15, kokku 20 tundi (45 min).

Neli maalimise päeva annavad suurepärase ülevaate värvide segamisest, erinevate toonide hulgas orienteerumiseks ja lõpptulemuse saavutamiseks.

Maalime alusraamile pingutatud Prantsuse lõuendile, mis on kaetud jänesenaha liimiga. Alustame press-söega tehtud põhjaliku alusjoonistusega. Jätkame värvide mõõdistamisega ja liigume varjust valguse suunas. Kui VÄRVIDE MÕÕDISTAMISE meetod on läbi tehtud, siis imestab õppija ka ise, kuidas ta varem neid lihtsaid võtteid pole kasutanud.

Värvide mõõdistamine:

1. Värvi suuna määramine värvitabeli abil.

2. Värviriiulist võtab õpilane (õpetaja abiga) 200 tooni hulgast määratud alusvärvi. Nii selguvad ka need paarkümmend lemmiktooni, mis saavad sel kursusel ja ka edaspidi olema kunstniku paletil.

3. Mõõtmislabidaga kraaditakse paika heletumedusskaala.

4. Tooni kallutamine toimub puhaste algtoonide abil.

5. Liigutakse järgmise pinna juurde.

Sarnase meetodiga töötab Aapo Pukk igapäevaselt oma portreede kallal. Ja nagu alati, on kõik materjalid ja töövahendid hinna sees!

Info: kool@aapopukk.com, tel 5031750.

Registreerimine:

https://aapopukk.com/education/courses

Vajadusel saab võtta ka kursust ühe või kahe päeva kaupa!

Mis saab veel parem olla, kui alustada aastat värviõpetuse kursusega, kus saad oma oskusi meistri käe all lihvida! Kursusest. See on suur kursus, tihe ja sisaldab palju. Samuti on siin sees kõik mõeldavad kunstimaterjalid, mis selle töö juures vaja võib minna! Me teeme värviproove ja segamise harjutusi, õpime natuurist portree tegemisel värve vaatlema ja mõõtma. See on erakordselt kasulik oma tulevaste tööde jaoks. Nagu sa juba tead, on prantsuse profivärvide valik nüüdsest kõik sinu kasutuses, üle 200 tooni ja nende hulgas orienteerumiseks olen mina olemas. See on 4 õppe-ja tööpäeva, mis teeb 20 pluss akadeemilist tundi. Maksta saab ka osade kaupa!