AapoPukk
Jälgi

Otsing

Planeeri endale kunstipuhkus!
  -  Planeeri endale kunstipuhkus!

MERE MAALIMISE KURSUS!

Erakordne paik Matsalu Looduskaitsealal, väike poolsaar meres koos imeilusa rannajoonega. Võime valida hommikuse mere või õhtuse mere, võime valida tuulisema mere või vaiksema mere – kõik samal ajal. Saame eemal olla kodustest askeldustest, ainult meremaalijate seltskonnas. Oleme mitu päeva koos hommikust õhtuni, enne järgi ei jäta, kui meri hakkab meie maalidel välja tulema.

Kõik numbritoad on esimesel korrusel, 20 meetrit mereni, igast toast rõduuks õue. Maalime koos ja sööme koos! Arutame lõputult mere “õige” värvi üle! Kõik sinised, mis üldse on välja mõeldud, on õpetajal kaasas. Selle kursuse nimi võiks olla ka: MULJE. Ilma muljeta ei tee mere ääres midagi! Kursusel õpetatakse leidma õigeid toone, meetodid on sellised, mis jäävad meelde ja neid saab hiljem ise kasutada. Loodame, et neljast õlimaalist on meil lõpuks iga pilt erineva meeleoluga, erineva ilmaga, tuulega ja tuuleta, õhtune ja hommikune. Õpime lainetust etapp etapi kaupa maalima.

Ja lõpuks, ega meremaal pole ainult puhas lainetav sinine meri, see on ka mere ääres maalitud pilt, kus kaks-kolmandikku pildist võib isegi maa olla, need on kõrkjad, need on kadakad või kivid rannas, see on ilus rannajoon tagumise metsaga. See võib olla ka kivilt või paadist tehtud vaade maa poole. Mere ääres on õhk teist värvi, kui sügaval maismaal, õhk on niiske ja värvib looduse teistsuguseks.

Kutsun Sind mere äärde maalima!

PLANEERI ENDALE KUNSTIPUHKUS!

KURSUS: MERE MAALIMINE ÕLIVÄRVIDEGA.

AEG: 15.08.17 – 17.08.17.

KÕIK MATERJALID ON HINNA SEES: 4 ettevalmistatud lõuendit (valmis maalid võtab kursuslane loomulikult endale), 50 erinevat õlivärvi tooni, värvi mõõtmise spaatel, pintslite komplekt (10 tk ja jäävad õpilasele), puidust palett ( jääb õpilasele), maalimisvahend (painting medium), retuššlakk, salvrätiku rull, meediumi tops, kunstniku tool, pintslipesu tops, tärpentin jne.

Maalime Prantsuse õlivärvidega CHARVIN (aastast 1830). Nende värvidega on maalinud Cezanne, Bonnard, Ambrogiani jpt.

ASUKOHT: Puise nina poolsaar.

Võimalik ööbida Puise külalistemajas, 65€ tuba kahele inimesele koos hommikusöögiga. Tuba on duššiga ja 2-3 inimesele. 5 tuba seitsmest on merevaatega. Lõunasöök ja õhtusöök tellimisel grupile soodsam. Kogu keskus on broneeritud maalijatele, kohtade arv on piiratud.

INFO:

kool@aapopukk.com, tel 5031750.

REGISTREERIMINE:

https://aapopukk.com/education/courses