AapoPukk
Jälgi

Otsing

Aapo Puki Lastekunstikooli grupp vanusele 11-14
  -  Aapo Puki Lastekunstikooli grupp vanusele 11-14

Aapo Puki Lastekunstikool alustab pärast suviseid eksperimentaalseid kursusi 2018. aasta sügisest esimese süsteemse õppeaastaga esialgu kord kuus ja kaks õppepäeva ehk üks nädalavahetus korraga. Arvatavasti on järgmisel, 2019. õppeaastal kuu jooksul tundide arv suurem. Tundlikus vanuses, 8-15, vajavad andega lapsed regulaarset tegelemist.

Õpetus toimub väikeses grupis (kuni 8 õpilast), aga juhendus on individuaalne. Õppeprotsessis läbitakse kõige olulisemaid alustalasid klassikalises kujutava kunsti õppes. Kui laps areneb teistest kiiremini, siis annab õpetaja ka talle järgmise taseme töid teha. Kui laps areneb aeglasemalt, kui ülejäänud grupp, siis annab õpetaja talle vaheülesande, mis aitab järjele. Vahel on need lisa ja vaheülesanded ära peidetud grupitöö sisse nii, et kogu grupp tervikuna jõuab samale arengustaadiumile. Õppetöö ei piirdu ainult kohalkäidud tundidega, vaid antakse ka koduseid töid teha, mida siis meili teel juhendatakse! Õppeaasta jooksul läbitakse järgmisi olulisi teemasid: kompositsioon, proportsioonid, mõõtmine, silmapiir, rakurss, ornament. Objektideks, mida joonistatakse ja maalitakse on: kipsornament, kipspea, natüürmort, interjöör, portree, poolfiguur kätega, eksterjöör, maastik. Tehnikatest kasutatakse: harilik pliiats, süsi, pastell, akvarell, akrüül, õli. Õppetsükkel lõppeb analüüsiga ja ülevaatusnäitusega internetis ning kevad-suvise laagriga, kus joonstatakse ja maalitakse koos. Kõik töövahendid on kursuse hinna sees!

Vanusele 11-14. Üks kord kuus üks nädalavahetus. Erandkorras võtame ka need 15-aastased, kes on suvistest kursustest osa võtnud!

Tundide arv on suurem, kui suvistel kursustel, aga hind on sama!

2018

22.-23.09 kl13.30-16.30 (üks nädalavahetus, 8 akadeemilist tundi)

20.-21.10 kl13.30-16.30

24.-25.11 kl13.30-16.30

MINU LAPS ÕPIB MEISTRI KÄE ALL!

LASTELE MEELDIB INTENSIIVSELT ÕPPIDA!